Google Web Fontları 2014

Web Fontları 2014

” Web Fontları 2014 “

Biz bedava masaüstü sürümleri bakmak sunabilir “Google Web Fontları 2014 ” popüler Google ile yeni bir anlaşma için gelişmiş . Şimdi her yerde yapabilirsiniz hakkında gelenpatent skyfonts yazı ile teslim teknolojiyi bekleyen baskı projeleri için bu yazı.
Bir komut dosyası yeni karakterler güncelleme ile genişletilmiş ya da her cihazınıza otomatik sürüm güncelleme skyfonts olmuştur . Zaman kaydedilir Size yazı skyfonts “Google Web Fontları 2014 ” senkronizasyon , optimize edilmiş web tarama indirmek için zor çünkü .

Yazı hakkında Google

” Google Fonts ” indirilen veya ailelerin yüzlerce web sitelerinin içine gömülü olabilir , açık kaynakweb kullanım için yazılmıştır yer almaktadır .

skyfonts hakkında

Skyfonts masaüstü yazı tipleri yüklemek kolaydır ve fazla 5 cihazlar ile senkronize edilebilir bir basit , patent bekleyen aracı sağlar. Şimdison sıkıcı üzerinde yazı tipi dosyaları yüklemek ve yönetmek için : Eğer sizin için otomatik olarak bunu böylecearka planda font yönetimi skyfontsark endişesi olmadan yaratıcı çalışma odaklanmak .

metin Kurulum

Bilgisayarınızda skyfonts yüklü fontları Google masaüstü sürümleri. Sadece favori yazı tıklayın ve otomatik cihaz hemen kullanıma hazırdır senkronize .

Kutsal oradakullanımı üzerine herhangi bir zaman sınırı ve Google otomatik olarak cihazınıza gönderilecek ek yazı tiplerini yüklemek , bu nedenle her zaman favori dergiso sürümü var .
Web yazı tipleri hakkında daha fazla bilgi :