Google Chrome Mac OS İçin İndir

Mac OS için Chrome 2016

Ayrıca Google Chrome Mac OS İçin İndir – süper Bowser ve aynı zamanda Safari önce gizlemek olmamalıdır.

Google Chrome Mac OS İçin İndir : Entegre çeviri ile

“Google Chrome Mac OS İçin İndir ” Google Translate dayalı Web sayfalarının entegre çevirisini getiriyor. Chrome kullanıcıları kimin dili mevcut sistem dilinden farklı bir web sitesine erişmek kez tarayıcı yeni bir bar görüntüler. Çevir butonuna tıklayın, tarayıcı ilgili sistem diline sayfayı çevirir.

______________________________

Indirmek için sayfaya git…

______________________________

Daha fazla “Chrome 2016 Mac tarayıcısı” için Browser Sync

Başka bir pratik özellik Google posta hesabı ile genişletilmiş senkronizasyon olduğunu. “Mac OS için Chrome 2016” – diğer tesisler olan imleri, ama aynı zamanda ev, dilleri ve temaları sadece karşılaştırır. Buna ek olarak, bu özellik her web sitesine yakınlaştırma ayarını saklar ve uzantıları eşitleyin.

Google Chrome Mac OS İçin İndir  – ayrıca dahili bir PDF görüntüleyici, baskı önizleme için Google tarayıcısının rücu eder. Ayrıca, Flash plug-in gemide Mac OS için aynı Chrome 2016 olduğu ve diğer tarayıcılar aksine, takılmamalıdır.

Önceden “Chrome Mac OS” yükler sayfaları

Hatta Omnibox öncesi render URL hattının prefetch fonksiyonu gemide olduğunu söyledi. İşte Mac OS için Chrome 2016 çalışır – Google Arama benzer – İstediğiniz web sitesini tahmin etmek bir kaç harf dayalı. Yani sadece “www.chro” tek olarak tarayıcınızın URL çubuğuna Omnibox girin, chrome-indir.com web sitesi önceden yüklenmiş ve zaten ekranda yükleme bittiğinde [ENTER] tuşuna bastığınızda teorik görünür olduğunu.