Google Chrome indir 2014

Google Chrome indir 2014

“Google Chrome indir 2014”

İlki 2008 yılında yayınlanan , şimdi ücretsiz indirmek için tarayıcı “Google Chrome indir 2014” zaten bir sürümü 30 sahiptir . Google Chrome buradan indirin ..

Google çeviri tercüme Chrome’a ​​getiren entegre bir web – tabanlı . Dilmevcut sistem saatini ziyaret Chrome kullanıcılarıdilden farklıdır ,tarayıcı , yeni bir çubuğu görüntüler . Kadran tıklayarak , dilinesayfa tarayıcıilgil sistemi çevirir .
Ayrıca , bir Google posta erindengeli senkronizasyon hesabı . “Google Chrome indir 2014” yer imleri diğer donanımları ileum , ama zamandaev , dil ve temalar sadece karşılaştırma vardır . Buna ek olarak, her bir web mağazaları sitesininz konumda veuzantı senkronize olması ile karakterize edilir.

Chrome, ayrıca arama motoru kurmak için bir tarayıcı uzantısı veya araç çubuğu yüklü , ama aynı zamanda programları engeller .
Tarayıcı çeşitli arama giriş Çok Amaçlı Adres Çubuğu ile birlikte gelir sağlar . Google’ın tarayıcısı Google Chrome indir gezginler 2014 sürümünde 29 faydalı uygulamalar eklenti olarak net ile ambalajlı işleyebilir .
Geliştirilmiş görüntü arama ve yeni API ile geliyor içinuzatma 33 Google “Google Chrome indir 2014″. Ayrıca performansbaşlık Chromeistikr altında ve cıvatalı .

Google’da, bir söz var: ” . Erken başlatmak ve yineleme ” bu yaklaşım genellikle bizim mühendislerimiz ile sınırlı iken , görünüşte bizim sevkiyatta için geçerli de! Eğerblogosferin okudum gibi, bizim yeni açık kaynak kodlu tarayıcı, Google Chrome tanıtan bir çizgi roman biraz erken “gönder ” tuşuna basın . Herkes için bilgiye erişim inanıyoruz , biz şimdikomik kamuya yaptık – buradan bulabilirsiniz . Biz 100’den fazla ülkede yarın “Google Chrome indir 2014” beta sürümünü başlatılması olacaktır .

Peki neden Google Chrome’u başlatıyoruz ? Biz kullanıcılar için değer katmak veaynı zamanda ,web üzerinde sürücü yenilik yardımcı olabileceğimize inanıyoruz çünkü .

Google Chrome indir 2014

Google Chrome indir gezginler 2014 Hepimiz zaman bir tarayıcıda çalışan çok harcamak . Biz , arama , sohbet , e-posta ve bir tarayıcıda işbirliği . Ve bizim boş zamanlarında , biz haber okumak ve arkadaşlarınızla temas halinde tutmak , banka alışveriş – tüm bir tarayıcı kullanarak . Online çok fazla zaman harcamak, çünkü , biz ciddiye sıfırdan başladı ve oradaiyi unsurları üzerine inşa edilirse mümkün olabilir tarayıcının ne tür düşünmeye başladı . “Google Chrome indir 2014” Bizweb zengin , interaktif uygulamalar çoğunlukla basit metin sayfalarından gelişti ve biz tamamentarayıcı yeniden düşünmek için gerekli olduğunu fark etti . Ne biz gerçekten gerekli sadece bir tarayıcı değil, aynı zamanda web sayfaları ve uygulamaları için modern bir platform değildi ve biz inşa etmek için yola buydu .

Yüzeyde, biz akıcı ve basit bir tarayıcı penceresi olarak tasarlanmış . Çoğu insan için , bu konulardatarayıcı değil . Sayfaları , siteleri veweb makyaj uygulamaları – Buönemli şeyler çalıştırmak için sadece bir araçtır . Klasik Google ana sayfası gibi , “Google Chrome indir 2014″ , temiz ve hızlı. Bu şekilde dışarı alır ve gitmek istediğiniz yere sizi alır .

Kaputun altında , biz çok daha iyi bugünün karmaşık web uygulamaları çalıştıran bir tarayıcıtemel oluşturmak başardık . Izole bir ” sandbox” her sekmeyi tutarak , biz başka kilitlenen bir sekme önlemek ve kötü niyetli sitelerden geliştirilmiş koruma sağlamak mümkün . Bizyönüyle hız ve yanıt geliştirilmiş . Google Chrome indir 2014 – Biz de bugünün tarayıcılarda bile mümkün olmayan web uygulamalarıbir sonraki nesil güç için , daha güçlü bir JavaScript motoru V8 yapılı .

Bu sadece başlangıç ​​- “Google Chrome indir 2014” uzak bitti değil. Windows geniş bir tartışma başlatmak ve kısa sürede sizden duymak için biz bu beta serbest ediyoruz . Biz de Mac ve Linux için iş kurma sürümleri sert konum , ve hatta daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek için devam edecektir .

Biz pek çok açık kaynak projeleri için büyük bir borcum var ve biz onların yolunda devam adadık . Biz Apple’ın WebKit ve Mozilla’nın Firefox bileşenleri kullandıysanız , diğerleri arasında – ve o ruhu , biz de bizim kodu açık kaynak tüm yapıyoruz . Biz ileriyeweb sürücüye yardım etmek içintüm toplum ile işbirliği umuyoruz .

Web daha fazla seçenek ve yenilik ile daha iyi olur . “Google Chrome indir 2014” başka bir seçenek olduğunu ve bunuWeb daha yaparak katkıda umuyoruz.

Yani kendiniz için Google “Google Chrome indir 2014” denemek için yarın tekrar kontrol edin. Biz en kısa sürede hazır olarak burada bir güncelleme yayınlayacağız.

—————————————————

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir