Google Chrome Güncelleme

Google Chrome Güncelleme – Son Güncelleme Chrome

“Google Chrome Güncelleme”

“Google Chrome Güncelleme” web tarayıcısı yeni bir güncelleme sağlamak için hazırdı. 33 Chrome açıkları beş geliştiriciler var. Onlar da Netscape plug – ineski arayüz emeklilik için uyumlu bir sürücü ilerleme .

Windows, Mac , Linux ve Chrome Frame için Google’ın Chrome web tarayıcısıyeni sürümünde 33 mevcuttur . Chrome Frame , Internet Explorer için bir plug -in , ancak , bir kaç ay içinde ayarlanmalıdır . “Google Chrome Güncelleme” geliştiricileri sabit beş açıkları toplam iddialar yeni sürümünde .

 

Indirmek için sayfaya git…

 

Bu güvenlik açıklarının üç dış güvenlik araştırmacıları tarafından bildirilmiştir . Prim döküyor 5000 $toplam tutarı bu hatayı google . Her üç kusurları ” kullanım – sonra – serbest ” sözde güvenlik açıkları . Program kodu , bellek alanına giriş önceden yayımlanan edilir. Başarıyla enjekte ve yürütmek kod , ancaksisteme erişmek için bu güvenlik açığından yararlanan bir saldırgan,”Google Chrome Güncelleme” sandbox patlak olamaz.

Google yine sabit açığının detaylarını geri tutan , çünkü diğer programlar etkilenebilir bir güncelleştirme . May ne yana ,projede kullanılan çeşitli yazılım kütüphaneleri hakkında üçüncü şahıslar tarafından düzenlendi. Bir başka olasılık , Apple Safari ve Chrome gibi diğer tarayıcılar “Google Chrome Güncelleme” veya Opera Webkit açık kaynak sürümü dayanmaktadır dayalı bir sürümü 33 sahiptir .

Google geliştiricileribir sonraki yıl için ben NPAPI arayüzü için destek kaldırmak istiyorum. Yazılım geliştirici gibi “Google Chrome Güncelleme”blog yazıyor gibi eklentisi – İnsanlar giderek modern arayüzleri yenileri ile değiştirilmesi gerekir kullanın . Yani bu , örneğin , bir şifre yöneticisi ile bir Chrome tarayıcı eklentisi iletişim kurabilir yerel olarak yüklü bir masaüstü uygulamaları Yerli Mesajlaşma API kullanarak Chrome tarayıcısı için mevcut 33 üzerinden senkronize edilebilir . Google Chrome Güncelleme

———————————————–