Google Chrome 2016 Ücretsiz Son Sürüm Tam Indir

Google Chrome 2016 Ücretsiz Son Sürüm Tam Indir

Aşağı özgür güncel sürümü ile 2016 yılında artık yeni Google Chrome tarayıcısını indirin. Google Chrome tarayıcısı güvenli ve yıldırım hızlı web tarama sağlar zarif ve verimli ücretsiz web tarayıcısı. Google Chrome 2016 Son Full ÜCRETSİZ Download – dünyanın en yaygın kullanılan ve etkili bir web tarayıcısı.

Indirmek için sayfaya git…

Tarayıcı No.1

Aslında, dünyanın No.1 tarayıcı ve bunun gibi yıllardır civarında olmuştur. Google Chrome, hatta çok daha fazla fonksiyona 2016 Son Full şimdi sunuyor ÜCRETSİZ indirin. Üstünde büyük bir arama alanına sayesinde, en sevdiğiniz tarayıcı URL’leri kaydedebilir ve amca Google sorularını koydu. “Google Chrome FREE 2016 Son Full Download” – Varsayılan olarak, arama motoru Google ayarlanır. Diğer web tarayıcıları gibi Google Chrome önemli hız ile tarama çoklu sekmeler izin verir ve Çoklu sekmeler aynı anda çalıştırın ise asılı asla.

Tamamen kişiye özel

Mozilla Firefox 2016 “Google Chrome ÜCRETSİZ indirin 2016 Full Son” düzenli olarak her yıl güncellenmesi de ve en son sürümü Bu geliştirerek GUI ve tamamen kişiselleştirilmiş UI ile birlikte geliyor, 2016. Google Chrome’u yayınlandı. Konuların Yüzlerce etkili görme ve mevcut gece görüşü için vardır. Buna ek olarak, eklentilerin ya da fişin binlerce tarayıcınızın yeteneklerini genişletir. Google Chrome, PC’nize zararlı olan FREE 2016 Son Full önemli ölçüde geliştirilmiş ve güvenli duvarı ve blok kötü niyetli siteler ve siteleri indirin. Web geliştiricileri için Chrome de mükemmel araçlar kimin kendileri için çok yararlı World Wide Web ve Web sitelerinin geliştirilmesi. Sonuçta, Google Chrome FREE 2016 Son Full PC’nizde bir zorunluluktur web browser indirin.

Bu yıl Google Chrome Tam Şu anda 2015 kalanı ile Windows XP için destek vereceğini Son, ayrıca, böyle bir desteklenen güvenli işletim sistemi güncelleme Windows XP gibi eski, desteklenmeyen platformlar için teşvik 2016 BEDAVA indirin duyurdu. Böyle büyük platformlar kritik güvenlik güncelleştirmeleri eksik ve virüs ve malware ile enfekte olduğu daha büyük bir potansiyele sahip olan “Google Chrome FREE 2016 Son Full indir”.

     Biz duyuruyoruz

Bu platformlar artık etkin Microsoft ve Apple tarafından desteklenen gibi bugün, Windows XP ve Windows Vista ve Mac OS X 10.6, 10.7 ve 10.8 için Chrome desteği sonuna duyuruyoruz. Nisan ayından Google Chrome Son Full bu platformlarda çalışır, ancak artık güncelleştirmeleri ve güvenlik güncelleştirmelerini almaya devam edecektir 2.016 BEDAVA indirin. Bu desteklenen platformlarından biri hala varsa, biz Google Chrome’u almaya devam ÜCRETSİZ 2016 Son Full ve işlevleri İndir olduğunu size sağlamak için daha yeni bir işletim sistemine geçmek için tavsiye ediyoruz.
Google Chrome 2016 Son Full ÜCRETSİZ indirin