Google Chrome 2019 iOS

Google Chrome 2019 iOS

iOS: Google Chrome 2019 Alternatif klavyeler döner. Şu anda, iPhone için tarayıcıda ve iPad yedek klavyeler üçüncü parti kullanmak artık mümkün değildir. “Google Chrome 2019 iOS” – Görünüşe göre bu kadar teknik sorunlar vardı.

8 olası üçüncü taraf iPhone veya iPad’de klavye ve “Google Chrome tarayıcısı” kullanıcılarının bir yana iOS kullanan kim, 2019 ocak ayinda belki yayımlanan yeni sürümüne yükseltme olmamalıdır. sürüm notları görülebileceği gibi, Google gibi Fleksy, PopKey ve Co yani başlangıçta tamamen silinir üçüncü taraf klavyeler için desteği vardır. iOS ayarlarında etkin olsa bile, sadece Apple’ın orijinal klavye iOS için Chrome 2019 görülebilir.

Crash sorun mu var?

“IOS için 2019 Chrome” – çünkü Görünüşe göre iOS 9. bir hata nedeniyle olabilir kilitlenme sorunu Google denilen oldukça radikal eylem nedeni, bu tür çöker Google, alternatif klavyeler için destek sadece mesafe oldu bu oldu çoğu zaman yeterli . Ekran sorunlara neden olabilir çok amaçlı adres çubuğuna arama sorguları ile ilgili bir hata ötesinde iOS 46.0.2490.85 düzeltmeleri için Chrome 2019 . iOS için Chrome 2019 sadece 70 boyutu MB ve iOS çalıştırabilen altında serbesttir. 7.

______________________________

Indirmek için sayfaya git…

______________________________

iOS – Browser uygulaması metinleri çevirir ve bant genişliğinden tasarruf

Apple’ın mobil cihazlar iOS için 2019 Chrome’a ​​şimdi bütün web sitelerini çevirir ve internete gezileri düşük veri tüketimini sağlar. “IOS için Google Chrome 2019 ” tarayıcı uygulaması aynı zamanda tüm üst serbest tarayıcılara iPhone’larda sayar. yepyeni versiyonu yeni bir çevirmen fonksiyonu ve daha az veri kullanımı web sitelerini arama ile aynı hazırdır. uygulama, cihazınızda hazır dublaj iTunes ücretsizdir.

Mobil Tercüme

Eğer sadece İngilizce olarak önemli bilgiler sörf yaparken bulmak ve hiç arzu varsa, tüm metin dalgalanma çevirmek için can sıkıcı. güncel sürümü 2018 şimdi otomatik olarak yabancı dil web siteleri çevirmek için iOS uygulaması için Chrome 2019  sunmaktadır. iOS için Chrome 2019 – ekranın alt kısmında böyle bir sayfada bir gezi, bir küçük not almak kez. Eğer İngilizce metin orijinal dilinden dönüşecek sayfayı çevirmek için buraya dokunun. Burada ve orada, orada her zaman doğru formülasyonları değildir – başlıkları ve metin yakalama içeriğine, ama hepsi uzanır.

Daha az veri tüketimi

minimumda gelecekte internette mobil gezilere veri tüketimini korumak için, Google özel bir uygulama bant genişliği kontrolü ekledi. iOS için Chrome 2019 – Bunlar, Gelişmiş Ayarlar uygulamasında bulunabilir> bant genişliği> Veri kullanımını azaltın. etkinleştirildiğinde, şifresiz sayfalar orada gelecekte azaltılmış, özel Google sunucularına yönlendirilecek ve ancak bundan sonra telefonunuzda görünür. görüntü dosyaları etkili bir diğer dosya türlerini küçültmek olabilir çünkü özellikle görüntülerin sürü web sayfalarında sıkıştırma yapar. yeni özellik sayesinde, Google’a göre veri hacminin bir kadar yüzde 50 tasarruf. Bunu doğrulamak için, iOS için Chrome 2019 uygulamasında kendi ekran ev sahipliği etti. Tasarruf istatistik tasarrufu fonksiyonu veri seçenekleri iOS için Google Chrome 2019 ayarlarında bulunabilir.

Yeni sekmede Sık

hızlı, tarayıcının alt yeni bir bar görünür önceden seçilen sık ya da sizinle ilgili en sık ziyaret edilen web sayfalarını çağırır: iOS için Chrome 2019 yılında yeni bir sekme açtığınızda, yeni açılan pencerede yeni işlevler bulabilirsiniz. Böyle iOS için Chrome 2019 yılında PC gibi diğer cihazlarda oturum açarsanız, web sayfaları orada burada açıldı bulabilirsiniz.

Bölüm diş çıkarma problemleri

iPhone üzerinde önceden yüklü iOS için Chrome 2019 sürümüne bağlı olarak, bu güncellemeden sonra yeni bant genişliği ayarları ile sorunlara yol açabilir: Bunlar her zaman ayarlarında güncelleştirmesi tarafından gösterilmez. Bu sorunu çözmek için, yeterli uygulamayı yeniden başlatın.