Google Apps 2014 indir

Google Apps 2014 indir

“Google Apps 2014 indir” – chrome-indir

“2014 Son tam indir Google Apps Türkçe olduğunu ” . Zaten 5 milyon işletmeler ” Google Apps indir ” kullanın . İşiniz için yararlanın.

Google Apps 2014 ” sizin ve ekibinizin her yerde ve herhangi bir cihaz bulut – tabanlı üretkenlik paketi sağlayan birbirleriyle ve çalışmaları ile bağlayabilirsiniz . Kuruluş , kullanımı ve yönetimi çok basit, bu nedenle daha verimli çalışabilir vegerçekten önemli olanşey konsantre olabilirsiniz . Gmail sadece e – posta daha .

Postalar gönderdi – e yerde çalışın .

Boyut Internet veri Gmail ile bağlantısı veçevrimdışı destek bağlı olmasa bile çalışmaya devam edebilirsiniz herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan mevcuttur . Bir toplantıda ya da bir düzlem üzerinde , masanızda oturuyor olursa olsun – E – posta her zaman mevcuttur.

Daha hızlı çalışır ve zamandan tasarruf .

Gmail, daha üretken olmalarına yardımcı olur . Satın almaopsiyonu ile birlikte ” Google Apps 2014 indir ” ve depolama alanı ek 30 GB toplam depolama , sen yeniden bir şey silmek zorunda kalmazsınız . Güçlü arama Eğer aradığınızı bulmanıza yardımcı olur , veetiketleri ve size yardımcı olmak için filtreler postalarınızı yönetmek .

iletişim kurmak

Gelen kutunuzda haberleri için değil, aynı zamandakişi ya da kişiler için de kullanılmaktadır . Sen metin , ses ve görüntülü sohbet kimlerin çevrimiçi olduğunu görebilir ve anında bağlanabilirsiniz .Google Apps 2014 indir – Bireysel e – posta profil fotoğrafının yanı sıra , kişilerinize ve paylaşılan belgeler son güncellemeleri görüntülenir.

“Google Takvim”

Ekibi ile senkronize kalmak – Organize kalın ve zamanında olmak.
“Google Apps 2014 indir” Takvim ile, sizin telefonunuzdan gün ve anıları düzenlemek ya da alabilirsiniz. Eğer Toplantının başından itibaren malzeme hakkı, size de randevu için dosyaları veya belgeleri ekleyebilirsiniz böylece.

Takım tutan kez.

Bu takvim ile çalışıyoruz, insanlar ile hiçbir zaman kabul edebilir. Buna ek olarak, akıllı planlama fonksiyon tüm kabul edilebilir sürelerini gösterir.Google Apps 2014 indir

Web yayıncılığı takvim

Web sitenize gömmek için veya müşterilerin kendileri için en iyi zamanı seçmek için bir takvim oluşturmak, biz zaman bir blok kurmak.

Hakkında ruckpack geçti

Google Apps 2014 indir

Lütfen işbirliğini optimize – her yerden dosyalarınıza erişin

“Google Apps 2014 indir” Drive iş ile her yerden erişilebilir – veweb aracılığıyla Mac, PC , mobil cihazlar . Sadece Mac veya PC senkronize Eğersürücü vebulut bilgisayarınızdandosya dışarı yükleyebilirsiniz . Eğer tek bir cihazda bir dosyada değişiklik yaptıysanız otomatik Drive yansıtılır ve diğer cihazlarla senkronize olacak . Böylece, herhangi bir zaman ve el altındadosyanınso sürümü ile herhangi bir yerde .
Hayat dosyalarınızı getirin .

Bireyler tek tek dosyaları veya tüm klasörleri girmek serbesttir , ve hatta tüm ekipleri, müşteriler , tedarikçiler ve iş ortakları için . Inceleme için dosyaları oluşturun veya fikirlerini katkıda bulunmuştur ve geribildirim dosya yorumlarınızı cevap olsun.
Satın almak ve büyümek gerektiği gibi esnek .
Kullanıcı başına onboard depolama 30 GB ile başlayın . Daha fazla alan gerekir ? Her kullanıcı 16 TB ( 16,000 GB ! ) Satın 20 aya kadar vemerkezi için Yöneticiler GB başına sadece 4 $ için yönetebilirsiniz .

Dokümanlar Google Apps 2014 indir

Vb dosyaları , tablolar , denklemler , çizimler , bağlantılar cevaplar ve belgeleri toplamak kapsamlı bir sosyal geribildirim oluşturmak , yorum yönetmek .

masalar

Güçlü tablo editörüsonuçlarını analiz etmek ve izlemek için proje verilerini paylaşma listeleri veiz yönetmenizi sağlar . Veriler, pivot tabloları gibi tamamen yeni bir perspektif gelişmiş formüller , katıştırılmış grafikler , filtreler ve araçları elde edin.

Google Apps 2014 indir sunumları

Gömülü video , animasyon ve slayt geçişleri görsel olarak çekici slaytları oluşturabilir , bizim sunum editörü ile dinamik destekler. Böylece herhangi bir kişi tarafından görülebilir , web üzerinde sunumlar yayınlayabilirsiniz . Alternatif olarak , özel sunumlar paylaşabilirsiniz .

Google Apps 2014 indir siteleri

Kolayca oluşturmak için ekip işbirliği platformu
Proje sitesi oluşturmak için tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan . Bu bir belge yazma olarak kolaydır . Buna ek olarak , şablonlar yüzlerce zaten seçebilirsiniz daha fazla zaman kazanmak amacıyla oluşturulmuştur .

Organize etmek kolay

Belgeler ve sunumlar takvimin videoları – takım her biri içinsitesini kullanabilirsiniz Şeyinorganizasyo . Ama yerleşik Google’daar sayesinde – tabanlı , o zaman kolayca bu tüm içerik bulabilirsiniz .

Quick Release

Bir faretüm şirket , hatta bir müşteri için ya da ortak payı içinekibi ile web sitenizi yapabilirsiniz tıklar. Kim Web sitenizi düzenleyebilirsiniz ve her zaman daha fazla sonraayar değiştirebilirsiniz tam olarak karar verin .

tonoz

Google Apps 2014 indir arşivleme ve e ekleme – keşif tutma politikaları ekledi.
Otomatik olarak e – posta ve anlık iletileri uygulanan , alıkoyma ilkeleri tanımlamak .
E – posta ve anlık mesajlaşma arşivleme . E – yanlışlıkla silinmesini önlemek için posta ve anlık iletileritalimatlara göre arşivlenir ve saklanır .

Google Apps 2014 indir E – Keşif

Ilgili e aramak ve almak için güçlü arama araçları – posta ve sohbet mesajları ve uygunluk denetimiuygun durumda hazırlanmıştır .
Tutor vaka – Gerekirse , kullanıcılar için yasal engelleri empoze . Google Apps 2014 indir Onlar e maruz kalıyorlarsa – posta ve anlık iletileri , kullanıcılar silemezsiniz . İhracat – İhracat e – posta ve daha fazla işleme ve kontrol için standart formatlarda anlık iletiler özel .

testler

Arşivdeki kullanıcı etkinliği , raporlar ve eylemler çalıştırın. O kadar çok haber görüşler, ihracat işlemleri ve aramalar .

————————————————