EN SON Google Chrome’u indir 2016

EN SON Google Chrome’u indir 2016

 

Gizlilik daima ön planda

EN SON Google Chrome’u indir 2016 – internet ve çevrimiçi gizlilik önemini göz atarken arkasında herhangi bir iz bırakmak istemiyorum, kullanıcılar Google popüler tarayıcı “EN SON Google Chrome’u indir 2016” Gizli Pencere özelliği bulunan olmadığını düşünüyorum; önceki verilerin kullanıcıları, kurabiye ve cips depolama önler. Eğer özel tarama ayarları ve tercihleri istediğiniz gibi siz de EN SON Google Chrome’u indir 2016 gizlilik seçenekleri sayesinde düzenleyebilirsiniz.

______________________________

Indirmek için sayfaya git…

______________________________

Güvenli Internet Tarayıcısı

“EN SON Google Chrome’u indir 2016” – Her zaman tarayıcınıza sizi korumak istiyorsanız, EN SON Google Chrome’u indir 2016 gerçekten oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Bir veritabanı kullanımda altında Çünkü sürekli Google’ı ve “Google Chrome” tarar web sitelerinin zararlı olarak listelenir. Bu Google Chrome 2016 İndir veritabanına altında bulunan kötü amaçlı bir web sitesine girmek veya otomatik olarak sizi uyaracaktır kötü amaçlı yazılım indirmek istiyorsanız çalıştığınızda.

Ayrıca, EN SON Google Chrome’u indir 2016 üzerinden otomatik güncelleme sistemi sayesinde, tarayıcınız sürekli otomatik olarak en güncel sürümüne geçmek ve daha önce size çok daha güvenli bir şekilde hizmet verecek belirlenen tüm güvenlik geride bırakarak olacaktır. Burada “Chrome’u 2016” tercih için bir neden daha var.

Büyük Özelleştirme Seçenekleri

EN SON Google Chrome’u indir 2016 – Başvuru sahibi, bir benzersiz sizindir internet deneyimi yaşamak için izin verir Google Chrome ile hızlı tarama yoluyla eklentileri, temaları desteği ve gelişmiş ayarlar, sizin verimlilik güvenlik ve çok daha fazlası artırabilir. En son Chrome 2016 Mağaza kendiniz için en uygun birini seçerek üzerinde bulunan ve kullanıcıların tarayıcınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz farklı temalar çeşitli hazırladı.
Tarayıcınızda Google hesabınızla giriş yaparak dışarıda onları eşitleme özellikleri tüm sayesinde; geçmiş veriler, hızlı kişileri ve kişisel ayarlarınızı yedekleyebilirsiniz. EN SON Google Chrome’u indir 2016 – Daha sonra farklı bir bilgisayarda oturum açarak kaldığınız işinize devam edebilirsiniz.