Chrome ücretsiz 2014 indir

Chrome ücretsiz 2014 indir

Google “Chrome Indir ücretsiz 2014”

Google Chrome 33 , aslında bir arama motorundansonraki hızlı sayfanın mümkün olduğunca kullanımı basit , Google ücretsiz Internet tarayıcısı bir sağlayıcısıdır .
Internet Explorer ve Firefox için Google Chromepazarındasürüm yılında 33 ektarayıc kurulan haline gelmiştir . Internet Explorer ve Firefox olası bir hızlı ve WebKit, JavaScript motoru ile “Chrome ücretsiz 2014 indir” tarayıcısının kullanıcı dostu arayüzü , bazı bölgelerde yerleşmek ve hatta olumlu olabilir cazip bir alternatiftir .

 

Indirmek için sayfaya git…

 

Arızalar sekme tarama içeren özel bir form sekmelerisüreç ayrı ayrı çalıştırmak tarayıcısı böyleceücretsiz diğer sekmeler , yayılmış olamaz. Bu nedenle bir web sitesininçök bir sekmede diğer tüm sekmelerin kapalı olmalıdır anlamına gelmez . Bir ” Omnib ” sahibi olarak hemen hemen aynı zamanda , o dönemde bir arama çubuğu olarak bir internet adres çubuğu için her sekme hem de kullanılabilir .

HTML5 & Co zaten ilegel başladı “Chrome ücretsiz 2014 indir”

“Chrome ücretsiz 2014 indir” da diğer sayfalarda yapmamız gerekiyor HTML5 uyumlulukHTML5 video etiketini kullanan ,yükseltme olmadanyüksek değer fişininyükl izle web videolarını verir – Adobe Flash Player gibi ins . Chrome, PDF görüntüleyici bir Formularassisttent için de tek bir tıklama geçerli, ya da web sayfalarını hızlı ve güvenli bir şekilde doldurunuz tercümeçevirmenform için kaydedebilirsinizflaş eklentininkurulu Benim artık sizin için , “Chrome ücretsiz 2014 indir” yol kendinizi entegre etmek olduğu için bu zaten 16 bu . Ayrıca tuzakları , otomatik güncellemeler , malware ve phishing koruması indirmek veya bir uyarıtarayıcı içine inşa edilmeden önce çok sayıda tasarımlar için güzel zatengoogl . Diğer fonksiyonlar eklentileri olarak indirilebilir ve kurulabilir .

Sonuç :

“Chrome ücretsiz 2014 indir” ücretsiz bir tarayıcı indirmek ile şu anda çok hızlı ve nispeten güvenli alırsınız. Worthbüyük kesinlikleresme bakarak ve bir test asla acıyor .

————————————————–