Chrome Tarayıcısı 2019 indir

Chrome Tarayıcısı 2019 indir

 

Zaten “Chrome Tarayıcı 2019 ” ile, Google zorlayıcı bir tarayıcı güncellemesi sunmuştu. Ayrıca halefi, geliştiriciler bir çok bunun ne hale geldiğini, yapılan selefi yayınlanmasından sonra iyi bir altı hafta gösterir vardı. Her tarayıcı güncellemelerini ana özellikleri arasında güvenlik geliştirmeleri içerir. Bu yüzden bile “Chrome Tarayıcı 2019 ” bir kez daha onların Bagaj güvenlikle ilgili hatalar için 24 çözüm vardır.

 

Boşluklar keşfeden Internet devi tarafından ödenen 24.674 $ Tüm – Chrome Tarayıcı 2019 indirin. Kapalı boşlukların bir kısmı Chrome tarayıcı 2019 duyuru parçası olarak imalatçı tarafından belgelenmiş Ama bu yeterli değil. Buna ek olarak, Google bağlantı durumu hakkında bilgi verir güvenlik işaretleri, sayısını azaltır. Chrome Tarayıcı 2019 indir – Bunlardan, geliştiriciler kullanıcılar için daha fazla netlik söz veriyorum. Kendi simgesi feragat belirterek, şifreli bağlantılar ile ilgili sorunlar (HTTPS), Chrome kullanıcıları daha az karakter öğrenmek ve böylece durumu daha iyi bir görünüm, yaratıcıların argüman göstermek olmalıdır.

YouTube için Bekleme Süresi

 

Google istenmeyen Flash içeriğini durdurmak için selefi olarak başladıktan sonra, halefi yaka başka sıkıntıdır. Otomatik arka sekmelerde videoları başlangıç ​​söz ediliyor. Chrome Tarayıcı 2019 indir – Herkes sörf, başka sekme belirli bir başvuru takip etmek için arka planda açıldı, biliyor, aniden kutularından kükrüyor: Videonun tarafında içeriğini oynatmak için sorulmamış başladığı dahil, . Krom Tarayıcı 2019 Final böylece: tarayıcı engeller üreme, sen klibi başlar sekmeyi açmak sadece. Kullanışlı zaten davet arka planda videoyu Chrome gerçektir. Sekme herşeyi geçiş yaparken gitmek için hazır.

OS X için Chrome

 

OS X 10:11 takma El Capitan Apple diğer şeylerin yanı sıra vaat sonra, kendi işletim sisteminin performans iyileştirmeleri, şimdi bile Google sonra takım ayarlar. OS X kullanıcıları için Chrome tarayıcısı 2019 tarayıcı işletim hızını artırmak, ve büyük ölçüde bellek kullanımını azaltacaktır kaputun altındaki sayısız değişikliklerle yani olduğunu.

 

______________________________

Indirmek için sayfaya git…

______________________________

 

Chrome Tarayıcı 2019 indir – Windows Google tarayıcısı genellikle iyi bir rakam yapar iken, programın daha az çevik Apple bilgisayarlar üzerinde gösterir. Bunu değiştirmek için, geliştiricilerin grafik arabirimi ile işbirliği optimize V8 JavaScript motoru, diğerleri arasında vidalı var, hafıza yolsuzluk ortadan kaldırır ve diğer bazı ayarlamalar yaptı.

Daha hızlı ve daha iyi sörf yaparak

 

Buna ek olarak, geliştiriciler şimdi Chrome otomatik olarak PC, tablet ya da akıllı telefon ile sayfayı kontrol bağlı olarak, en iyi görüntü formatını indir, Web sunucuları ve gelişmiş tarayıcılar arasındaki iletişimi var. Chrome Tarayıcı 2019 indir – Buna ek olarak, sözde ön yükleme ekranında daha hızlı web sayfaları yapmak için optimize edilmiştir.

 

Chrome Tarayıcı 2019  indir – Bu durumda, tarayıcılar ve web sunucuları (destekleniyorsa) zaten kullanıcı hiç dükkan yanındaki linke tıkladığında önce bazı önemli bağlantı detayları (el sıkışma). Çeşitli arayüzler, güvenlik özellikleri, ağ özelliklerinde veya paketi tamamlandı kaydırma tarayıcının yapılandırılabilir davranışlarına diğer değişiklikler.
Sonuç: ile bir kez daha bir araya komple bir paket koydu geliştirme ekibi “Chrome Tarayıcı 2019 Download”.

 

 

Programın her köşesine sayısız iyileştirmeler daha fazla isteyen terk yenilikleri çığır açan bir eksiklik olmamasına rağmen. Özellikle, aksi takdirde oldukça dezavantajlı Mac kullanıcıları güncelleme ve ilgili performans artışı bekliyoruz gerekir. Hatta yenilikler soğuk boş Ancak, en geç güvenlik Chrome 2019 artış ile örme daha göreve güncelleştirmeyi yapar.