Chrome Indir 2016

Google Chrome Indir 2016

Chrome Indir 2016 Google’dan popüler tarayıcı ve ücretsiz indirmek için Sürüm 2016 artık kullanılabilir. Google’ın tarayıcısı Chrome yayınladı yana, Google şimdi ücretsiz indirmek için kendi tarayıcısı Chrome Indir 2016 sürümü haline gelmiştir.

Indirmek için sayfaya git…

“Chrome indir 2016” Google Translate dayalı Web sayfalarının entegre çevirisini getiriyor. Google Chrome kullanıcıları kimin dili istediğiniz mevcut sistem dilinden farklı bir web sitesi erişimi sonra, tarayıcı daha iyi fırsatlara sahip yeni bir çubuğu görüntüler. Sadece Chrome tarayıcısı 2016 ilgili sistem diline sayfayı çevirir, Çevir butonuna tıklayınız. Google Now da Google’da “Chrome 2016” entegre dil asistanı.

Pratik Google posta hesabı ile gelişmiş senkronizasyon mümkün oluşturulur ve böylece daha fazla kullanıcı dostu. Chrome 2016 yalnızca diğer tesisler Syndicate olan imleri, aynı zamanda ünlü bir ev, farklı dilleri ve tüm konularda göstermez. Buna ek olarak, yeni bir özellik zoom ayarı her biri tek tek çağrılan web sitelerini kaydeder ve tüm uzantıları senkronize şimdi.

“Google Chrome” Free Download 2016 de programları aynı zamanda yüklü olduğunda kurmak tarayıcı için bir tarayıcı uzantısı veya arama motoru araç çubuğu engeller.

Chrome önceki sayfaları yükler

URL satırı preload denilen Omnibox öncesi render özelliği güncel değişiklikler ile. Burada, (Google arama benzer) “Chrome” çalışır bir kaç harf dayalı hedef sayfasını tahmin etmek. Chrome tarayıcı URL hattı yani, örneğin, sadece bir (www.goo) içine girin, www.googlechrome-download.com online web sitesi teorik önceden yüklenmiş ve zaten ekranda yükleme bitmiş ENTER tuşuna bastığınızda görünür.

Chrome 2016 değişiklikleri:

2016 Developer uzantıları daha modern NPAPI arayüzünde sürülmemiş koleksiyonunun dışarı atmak için Chrome Indir 2016, JavaScript hesaplamalarında daha yüksek performans sağlayan, otomatik genellikle belirli flaş içeriğini yapar.

Chrome Indir 2016

——————————————-

Daha fazla ayrıntı için: