Chrome Güncelleme

Chrome Güncelleme

“Chrome Güncelleme 2014”

Piyasada Google tarayıcısı tarafındanen istikrarlı ve en hızlı web tarayıcısı biridir . Ayrıca Google” Chrome Güncelleme “güvenlik açısından yeni standartlar belirliyor . Varsa Google “Chrome Güncelleme” düzenli olarak bu güvenliği sağlamak için , kötü sürprizler güncelleştirmeleri önlemek için güncellenmiş olabilir , ayrıca indirmek ve Google “Chrome Güncelleme’i” yüklemek , doğrudan kontrol etmelisiniz .

Yazılım hatası olamaz , ancak bu hatalarınaçığı ,durum kritik hale gelir . “Chrome Güncelleme” – Sonra , kısa bir süre içinde tek bir üreticiyazılımı için bir güncelleme getiriyor veboşluk umut olabilir kapatın. Her bilgisayar kullanıcısıgörevi olduğunu böylece geçmişi ve düzenli olarak güncellenmektedir programlarını tutun .

Google Chrome güncellemesi ne zaman yeşil bir ok belirir

Tarayıcınız güncel ve onlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur böylece Chrome Güncelleme 2014 – normalde , Google Chrome otomatik olarakarka planda güncelleştirmeleri gerçekleştirir . El Google “Chrome Güncelleme”‘i güncellemek zorunda Yine de, eğer hazırlıklı olmalıdır.
Yeni bir güncelleme ” seçeneği Güncelleme Google Chrome ” seçebilirsinizküçük yeşil ok mevcuttur.menü tıklatın ,tarayıcı araç çubuğundaki çıktı . Bu Google “Chrome Güncelleme” üst üzerinde güncellenmiş . Tarayıcıyı güncellemek için etkili olması için yeniden başlatılması gerekir . Ancak, Google “Chrome Güncelleme” şu anda açık sekmeleri kaydeder ve yeniden başlattığınızda tekrar açın .

Eğer güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek isterseniz , Google “Chrome Güncelleme” ,menü simgesini tıklayın ve menüden ” Google Chrome Hakkında ” seçeneğini seçin . , Daha yeni sürümleri içinaçılan pencere arayışı içinde. Eğer bu varsa ,operasyonda “Chrome Güncelleme” düğmeyeson sürümünü indirmek , “Update Now” gösterecektir . Yeni sürümü indirilebilir , yeniden yukarıdaki gibi gereklidir. Yine, açık sekmeler ve pencereler kaydedilir ve yeniden başlattıktan sonra restore edildi .

————————————————